Türkiye'nin her yerine istediğiniz tarihte otobüs kargo ! 🚚

Toptan Fuşya Şakayık Çiçek

Sezonu Değil!
* Ürün Görseli Temsilidir.

Fuşya Şakayık Çiçek 0,00  Ürün İçin Mesaj At

Bu çiçeğimizin fiyatı 11 Ekim 2023 Çarşamba tarihinde güncellenmiştir.
* Ürün fiyatı bugün yani 3 Aralık 2023 Pazar tarihi ile farklılık gösterebilir.

Bu üründe stoğumuz tükenmiştir 😔 En kısa sürede tedarik edilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, yine bekleriz.🥰  
Adet

Toptan Fuşya Şakayık Çiçek | Kesme Fuşya Şakayık Çiçek Satışı

Fuşya Şakayık...
Şakayık çiçeği, genellikle güzellik, zarafet ve sevgi gibi olumlu duyguların sembolü olarak kabul edilir. Aynı zamanda, bazı kültürlerde üzüntü ve yasın sembolü olarak da görülür.
Şakayık, Paeoniaceae familyasından gelen bir bitki türüdür ve büyük, güzel çiçekleriyle tanınır. Çiçekleri genellikle pembe, Mor, beyaz veya sarı renkte olabilir ve her biri genellikle büyük, gösterişli yapraklardan oluşur. Şakayık çiçeği aynı zamanda Çin kültüründe de önemli bir semboldür. Çin'de, şakayık genellikle zenginlik, refah ve iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Ayrıca, evliliklerde mutluluk ve bereket getirdiğine inanılır ve gelinlerin bu çiçeği düğünlerinde kullanması yaygındır.
Genel olarak, şakayık çiçeği çoğunlukla pozitif anlamlar taşır ve özellikle güzellik, zarafet ve sevgi sembolü olarak kabul edilir.

Toptan Çiçek Al Çiçekçilik'te Fuşya Şakayık Çiçek, Toptan Fuşya Şakayık Çiçek, Kesme Fuşya Şakayık Çiçek, Toptan ve Kesme Fuşya Şakayık Çiçek Satışı yapılmakta ve Toptan Kesme Fuşya Şakayık Çiçek ürünlerinin Tüm Türkiye'ye gönderimi sağlanmaktadır.

Stok Kodu : Ozel8 Stok Adeti : 1000 Kategori : Şakayık Anahtar Kelimeler : Fuşya Şakayık Çiçek, Fuşya Şakayık Çiçek Satışı, Toptan Fuşya Şakayık Çiçek, Toptan Fuşya Şakayık Çiçek Satışı, Kesme Fuşya Şakayık Çiçek, Kesme Fuşya Şakayık Çiçek Satışı, Toptan Kesme Fuşya Şakayık Çiçek Satışı, İzmir, Toptan, Kesme