Türkiye'nin her yerine istediğiniz tarihte otobüs kargo ! 🚚

Toptan Açık Pembe Şakayık Çiçek

Sezonu Değil!
* Ürün Görseli Temsilidir.

Açık Pembe Şakayık Çiçek 0,00  Ürün İçin Mesaj At

Bu çiçeğimizin fiyatı 11 Ekim 2023 Çarşamba tarihinde güncellenmiştir.
* Ürün fiyatı bugün yani 3 Aralık 2023 Pazar tarihi ile farklılık gösterebilir.

Bu üründe stoğumuz tükenmiştir 😔 En kısa sürede tedarik edilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, yine bekleriz.🥰  
Adet

Toptan Açık Pembe Şakayık Çiçek | Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek Satışı

Açık Pembe Şakayık...
Şakayık çiçeği, genellikle güzellik, zarafet ve sevgi gibi olumlu duyguların sembolü olarak kabul edilir. Aynı zamanda, bazı kültürlerde üzüntü ve yasın sembolü olarak da görülür.
Şakayık, Paeoniaceae familyasından gelen bir bitki türüdür ve büyük, güzel çiçekleriyle tanınır. Çiçekleri genellikle pembe, kırmızı, beyaz veya sarı renkte olabilir ve her biri genellikle büyük, gösterişli yapraklardan oluşur. Şakayık çiçeği aynı zamanda Çin kültüründe de önemli bir semboldür. Çin'de, şakayık genellikle zenginlik, refah ve iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Ayrıca, evliliklerde mutluluk ve bereket getirdiğine inanılır ve gelinlerin bu çiçeği düğünlerinde kullanması yaygındır.
Genel olarak, şakayık çiçeği çoğunlukla pozitif anlamlar taşır ve özellikle güzellik, zarafet ve sevgi sembolü olarak kabul edilir.

Toptan Çiçek Al Çiçekçilik'te Açık Pembe Şakayık Çiçek, Toptan Açık Pembe Şakayık Çiçek, Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek, Toptan ve Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek Satışı yapılmakta ve Toptan Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek ürünlerinin Tüm Türkiye'ye gönderimi sağlanmaktadır.

Stok Kodu : Ozel8 Stok Adeti : 1000 Kategori : Şakayık Anahtar Kelimeler : Açık Pembe Şakayık Çiçek, Açık Pembe Şakayık Çiçek Satışı, Toptan Açık Pembe Şakayık Çiçek, Toptan Açık Pembe Şakayık Çiçek Satışı, Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek, Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek Satışı, Toptan Kesme Açık Pembe Şakayık Çiçek Satışı, İzmir, Toptan, Kesme