Türkiye'nin her yerine istediğiniz tarihte otobüs kargo ! 🚚

Toptan Kırmızı Şakayık Çiçek

Sezonu Değil!
* Ürün Görseli Temsilidir.

Kırmızı Şakayık Çiçek 0,00  Ürün İçin Mesaj At

Bu çiçeğimizin fiyatı 17 Şubat 2024 Cumartesi tarihinde güncellenmiştir.
* Ürün fiyatı bugün yani 2 Mart 2024 Cumartesi tarihi ile farklılık gösterebilir.

Bu üründe stoğumuz tükenmiştir 😔 En kısa sürede tedarik edilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, yine bekleriz.🥰  
Adet

Toptan Kırmızı Şakayık Çiçek | Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek Satışı

Kırmızı Şakayık...
Şakayık çiçeği, genellikle güzellik, zarafet ve sevgi gibi olumlu duyguların sembolü olarak kabul edilir. Aynı zamanda, bazı kültürlerde üzüntü ve yasın sembolü olarak da görülür.
Şakayık, Paeoniaceae familyasından gelen bir bitki türüdür ve büyük, güzel çiçekleriyle tanınır. Çiçekleri genellikle pembe, kırmızı, beyaz veya sarı renkte olabilir ve her biri genellikle büyük, gösterişli yapraklardan oluşur. Şakayık çiçeği aynı zamanda Çin kültüründe de önemli bir semboldür. Çin'de, şakayık genellikle zenginlik, refah ve iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Ayrıca, evliliklerde mutluluk ve bereket getirdiğine inanılır ve gelinlerin bu çiçeği düğünlerinde kullanması yaygındır.
Genel olarak, şakayık çiçeği çoğunlukla pozitif anlamlar taşır ve özellikle güzellik, zarafet ve sevgi sembolü olarak kabul edilir.

Toptan Çiçek Al Çiçekçilik'te Kırmızı Şakayık Çiçek, Toptan Kırmızı Şakayık Çiçek, Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek, Toptan ve Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek Satışı yapılmakta ve Toptan Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek ürünlerinin Tüm Türkiye'ye gönderimi sağlanmaktadır.

Stok Kodu : Ozel8 Stok Adeti : 1000 Kategori : Şakayık Anahtar Kelimeler : Kırmızı Şakayık Çiçek, Kırmızı Şakayık Çiçek Satışı, Toptan Kırmızı Şakayık Çiçek, Toptan Kırmızı Şakayık Çiçek Satışı, Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek, Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek Satışı, Toptan Kesme Kırmızı Şakayık Çiçek Satışı, İzmir, Toptan, Kesme