Whatsapp Business Marketing PazarlamaTürkiye'nin her yerine istediğiniz tarihte otobüs kargo ! 🚚

Toptan Statis Pembe

Sezonu Değil!
* Ürün Görseli Temsilidir.

Statis Pembe 0,00  Mesaj At 

Bu çiçeğimizin fiyatı 22 Nisan 2024 Pazartesi tarihinde güncellenmiştir.
* Ürün fiyatı bugün yani 20 Temmuz 2024 Cumartesi tarihi ile farklılık gösterebilir.

Bu üründe stoğumuz tükenmiştir 😔 En kısa sürede tedarik edilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, yine bekleriz.🥰  
Demet

Toptan Statis Pembe | Kesme Statis Pembe Satışı

Botanik adı  'limonium siniuatum'  olan deniz lavantası, kardikenigiller (Plumbaginaceae) familyasından olup otsu bir bitkidir.

Ballıbabagillerden  olan gerçek lavanta (lavandula) ile  bir akrabalığı yoktur. Anavatanı kesin olarak bilinmemekle beraber, Akdeniz havzasında doğal olarak yetişmektedir. Çok yıllık olmasına karşı, kültür olarak yetiştirilenlere tek yıllık muamelesi uygulanır.

Deniz lavantasının çiçek dediğimiz renkli ve gösterişli  kısımı, aslında bir çeşit  kılıftır. Çiçek sapı yaprakçıklarının  (brakte) değişime uğraması ile oluşmuştur. 
Kağıtsı bir görünüşü vardır. Asıl çiçek, yıldız şeklinde olup bu renkli yaprakçıkların içinde yer alır ve çoğu zaman beyaz renklidir. Deniz lavantası ayni zamanda  kurutulan bir çiçektir.

Bunun için sapları ile beraber kesilen  çiçekler, karanlık  bir odada ters bir şekilde asılarak iki hafta kadar bekletilir.

Toptan Çiçek Al Çiçekçilik'te Statis Pembe, Toptan Statis Pembe, Kesme Statis Pembe, Toptan ve Kesme Statis Pembe Satışı yapılmakta ve Toptan Kesme Statis Pembe ürünlerinin Tüm Türkiye'ye gönderimi sağlanmaktadır.

Stok Kodu : Ozel19 Stok Adeti : 1000 Kategori : Biçme ve Özel Çiçekler Anahtar Kelimeler : Statis Pembe, Statis Pembe Satışı, Toptan Statis Pembe, Toptan Statis Pembe Satışı, Kesme Statis Pembe, Kesme Statis Pembe Satışı, Toptan Kesme Statis Pembe Satışı, İzmir, Toptan, Kesme