Türkiye'nin her yerine istediğiniz tarihte otobüs kargo ! 🚚

Toptan Hüsnü Yusuf Pembe

Bu Fiyatı Kaçırma!!!
* Ürün Görseli Temsilidir.

Hüsnü Yusuf Pembe 100,00  Ürün İçin Mesaj At

Bu çiçeğimizin fiyatı 17 Şubat 2024 Cumartesi tarihinde güncellenmiştir.
* Ürün fiyatı bugün yani 2 Mart 2024 Cumartesi tarihi ile farklılık gösterebilir.

Bu çiçeğimizden en az 20 demet satışımız yapılmaktadır...  
Demet

Toptan Hüsnü Yusuf Pembe | Kesme Hüsnü Yusuf Pembe Satışı

Karanfilgiller ailesinden olan hüsnüyusuf iki yıllık bir bitkidir. Hüsnüyusuf çiçeğini bahçelerinizde ya da saksılarımızda rahatlıkla yetiştirebilirsiniz. Çok güzel  ve gösterişli çiçeklere sahiptir. Ayrıca çiçeklerinin kokusu da bir harikadır. Kokusundan dolayı saksılarda yetiştiriciliği daha çok tercih edilmektedir. Bitki vazoda bile çok uzun süre dayanıklı durabilir. 

Hüsnüyusuf çiçeğinin tohumları mayıs ayında yarı gölge bir yere, iyi işlenmiş yere, gübreli olan toprağa serpilir. Çimlenen ve büyüyen fideler yaz boyunca sulanarak bakımı yapılır, otları temizlenir. Asıl ekileceği yere ise sonbahar ayında 25-30 aralıklarla ekilir. Ekilen bu fideler diğer senenin ilkbahar ve yaz aylarında gösterişli ve güzel kokulu çiçeklerini açmaya başlarlar. 

Bahçede yetiştirilen hüsnüyusuf çiçeğinin en güzel özelliklerinden birisi de tohumlarının dökülüp seneye tekrardan yetişe bilmesidir. 

Bu sayede bahçenizin kalıcı bitkilerinden olmaya aday güzel bir çiçektir. 

Toptan Çiçek Al Çiçekçilik'te Hüsnü Yusuf Pembe, Toptan Hüsnü Yusuf Pembe, Kesme Hüsnü Yusuf Pembe, Toptan ve Kesme Hüsnü Yusuf Pembe Satışı yapılmakta ve Toptan Kesme Hüsnü Yusuf Pembe ürünlerinin Tüm Türkiye'ye gönderimi sağlanmaktadır.

Stok Kodu : Hüsnü01 Stok Adeti : 1000 Kategori : Hüsnü Yusuf Anahtar Kelimeler : Hüsnü Yusuf Pembe, Hüsnü Yusuf Pembe Satışı, Toptan Hüsnü Yusuf Pembe, Toptan Hüsnü Yusuf Pembe Satışı, Kesme Hüsnü Yusuf Pembe, Kesme Hüsnü Yusuf Pembe Satışı, Toptan Kesme Hüsnü Yusuf Pembe Satışı, İzmir, Toptan, Kesme