Whatsapp Business Marketing PazarlamaTürkiye'nin her yerine istediğiniz tarihte otobüs kargo ! 🚚

Toptan Turuncu Mini Karanfil

Bu Fiyatı Kaçırma!!!
* Ürün Görseli Temsilidir.

Turuncu Mini Karanfil 120,00  Mesaj At 

Bu çiçeğimizin fiyatı 29 Nisan 2024 Pazartesi tarihinde güncellenmiştir.
* Ürün fiyatı bugün yani 20 Temmuz 2024 Cumartesi tarihi ile farklılık gösterebilir.

Bu çiçeğimizden en az 20 demet satışımız yapılmaktadır...  
Demet

Toptan Turuncu Mini Karanfil | Kesme Turuncu Mini Karanfil Satışı

Karanfil, karanfilgiller (Caryophyllaceae) familyasının Dianthus cinsinden karşılıklı, ensiz, sivri yapraklara sahip otsu bitkilerdir.


Dalcıkların ucunda tek tek ya da topluca bulunan çiçekleri beyaz, pembe ya da kırmızı renklidir. Her çiçek bir çanakçık oluşturan dört burgu yaprakçığıyla belirgindir. Bahçe karanfili en ünlüsüdür. Bu karanfilin katmerli, yarı katmerli, alacalı ve hoş kokulu pek çok çeşidi vardır.

Çok yıllık bir bitki olan bu karanfil türü kesme çiçek elde etmek için özellikle seralarda yetiştirilir ve çelikle üremesi sağlanır. Bahçe çeşitleri genellikle fideyle çoğaltılır ve iki yıllık ya da çok yıllık bitkiler gibi yetiştirilir. Kır karanfili (Dianthus plumarius) çim gibi sık biten, çok zarif küçük çiçekli ve ince saçaklı taç yapraklıdır. İki yıllık ya da bir yıllık olan Çin karanfili (Diantus sinensis) çok değişik çiçekli bir bitkidir. İki yıllık ya da çok yıllık bir karanfil türü olan hüsnüyusuf olarak da bilinen (Diantus barbatus) sap ucunda şemsiye biçimde toplu küçük çiçekler açan bir türdür.

Karanfil çiçekleri balgam söktürücü ve öksürük kesici olarak infusyon ya da şurup halinde kullanılır. Karanfiller çoğunlukla kuzey yarı kürenin ılıman bölgelerinde, özellikle Akdeniz havzasında yetişen bitkilerdir. 80 kadar cinsi 2000 den fazla türü vardır.

Toptan Çiçek Al Çiçekçilik'te Turuncu Mini Karanfil, Toptan Turuncu Mini Karanfil, Kesme Turuncu Mini Karanfil, Toptan ve Kesme Turuncu Mini Karanfil Satışı yapılmakta ve Toptan Kesme Turuncu Mini Karanfil ürünlerinin Tüm Türkiye'ye gönderimi sağlanmaktadır.

Stok Kodu : Karanfil03 Stok Adeti : 1000 Kategori : Karanfil Anahtar Kelimeler : Turuncu Mini Karanfil, Turuncu Mini Karanfil Satışı, Toptan Turuncu Mini Karanfil, Toptan Turuncu Mini Karanfil Satışı, Kesme Turuncu Mini Karanfil, Kesme Turuncu Mini Karanfil Satışı, Toptan Kesme Turuncu Mini Karanfil Satışı, İzmir, Toptan, Kesme